Makové raw potešenie – zdravá dobrota bez výčitiek

Dnes sme si pre Vás pripravili recept na ďalšiu chutnú raw maškrtu – makovú tortu s ovocím. Jednou z hlavných ingrediencií sú opät ovsené vločky, … Pokračovať v čítaní “Makové raw potešenie – zdravá dobrota bez výčitiek”

Rýchla chôdza namiesto behu

Pokiaľ nepatríte medzi fanúšikov behu, no radi trávite čas prechádzkami na čerstvom vzduchu, veríme, že aj Vy objavíte čaro rýchlej chôdze. Pravidelná chôdza zlepšuje kondíciu, zvyšuje výkonnosť a … Pokračovať v čítaní “Rýchla chôdza namiesto behu”

Zázvor na chudnutie

Ak pozorne sledujete našu fanpage na facebooku, určite ste si všimli a možno aj vyskúšali recept na osviežujúcu pomarančovo-grepovú šťavu.  Jednou z ingrediencí, hoci iba … Pokračovať v čítaní “Zázvor na chudnutie”

Reďkovka – jarný zázrak prírody

O tom, aké dôležité látky získavame pravidelným prijímaním ovocia a zeleniny do nášho tela, sme si už čiastočne povedali. Jarná sezóna začala a pulty v … Pokračovať v čítaní “Reďkovka – jarný zázrak prírody”

Raw recept – “živý” dezert bez pridaného cukru

V minulom článku sme sa oboznámili s mýtami a faktami, ktoré sú spojené s konzumáciou ovsených vločiek. Veríme, že ste si raňajky spestrili spolu s … Pokračovať v čítaní “Raw recept – “živý” dezert bez pridaného cukru”

Ovsené vločky na chudnutie? Spoznajte tieto mýty a fakty, ktoré ich sprevádzajú!

Jedna z najstarších obilnín na svete je ovos. Ľudstvo konzumuje ovos už stáročia v rôznych formách, ale čo ovsené vločky? Svet ich považuje za univerzálny recept na … Pokračovať v čítaní “Ovsené vločky na chudnutie? Spoznajte tieto mýty a fakty, ktoré ich sprevádzajú!”

Web si práve prezerá 62 ľudí.