V čom sa líši vaša metóda chudnutia?

Najväčšia výhoda je v individuálnom prístupe. Každý človek má iný metabolizmus a nutričná typológia umožní zistiť, ktoré potraviny sú pre Váš organizmus najvhodnejšie, po ktorých budete chudnúť a cítiť energiu.

Ako to celé funguje?

Objednáte sa. Absolvujete diagnostiku na lekársky certifikovanom prístroji. Hodinu strávite s naším špecialistom, ktorý Vám navrhne program chudnutia. Nasledujú pravidelné konzultácie a kontroly tak, aby ste dosiahli zvýšenie kondície a stabilnú váhu bez jo-jo efektu.

Ako dlho budem chudnúť?

To je vysoko individuálne. Záleží na tom, koľko kg potrebujete zhodiť, vašom zdravotnom stave, pohybových možnostiach, liekoch, ktoré užívate a pod.

Čo všetko budem musieť dodržiavať?

Naši špecialisti Vám pomôžu nájsť štýl chudnutia presne na Vašu mieru, ktorého dodržanie bude reálne. Naším cieľom je nájsť cestu, ako dosiahnuť výsledok bez stresu a teda za prítomnosti obľúbených potravín.

Koľko ma to bude stáť?

Ak sa objednáte na konzultáciu ešte dnes, získate ju v akciovej cene len 7,90€, bežná cena vstupnej konzultácie je 15,90€. Následne Vám špecialista navrhne individuálny postup, ktorý zohľadní Vaše časové i finančné možnosti. Cena kompletného programu sa pohybuje od 29 do 65 EUR/mesia a je odvodená od dĺžky programu (3, 6, 12 mesiacov) a potrieb klienta. Ten sa môže so svojím špecialistom dohodnúť na najvhodnejšom režime, koľko kilogramov bude chcieť schudnúť, či a aké prírodné doplnky zvolí, prípadne ďalšie služby. Objednať sa môžete tu.

Musím používať doplnky stravy?

Nie je to podmienkou. Avšak dobre vybrané, cielené doplnky vám pomôžu dosiahnuť výsledky rýchlejšie a s menšou námahou.

Web si práve prezerá 62 ľudí.