Eva Masaryková
pred 86,4 Kg po 68 Kg
92 cm v páse 79 cm v páse
Pobočka: Pobočka Nové Zámky / Michalská bašta 16/A

Pani Eva Masaryková navštívila našu pobočku v polovici novembra 2013. V 48 rokoch sa u nej zistilo ochorenie nadobličiek zvané Addisonova choroba. V tom období začala užívať hormonálne lieky, ktoré spolu s nesprávnym stravovaním prispeli k postupnému nárastu hmotnosti. Pani Eva si nedávala pozor na výber potravín, neraňajkovala, jedla veľa pečiva, málo zeleniny, kalorické jedlá a pila málo tekutín. Najvyššia váha, ktorú mala, bola 98 kg, potom schudla približne 12 kg, pretože začala menej jesť, ale váha sa po čase zastavila na hodnote 86 kg a z toho dôvodu sa rozhodla, že vyhľadá našu pomoc. Okrem kilogramov navyše jej prekážali hlavne jej zdravotné problémy, častá únava a dýchavičnosť.

Pri vstupnej konzultácii boli zistené hodnoty – hmotnosť 86,4 kg, z toho 37,3 kg tvoril tuk, 49,1 kg beztuková hmota, vnútrobrušný tuk mal hodnotu 12. V tele mala veľmi málo vody. Z krvných vyšetrení bola zistená chudokrvnosť, zlé pečeňové testy, hypofunkcia štítnej žľazy. Pani Eva sa sťažovala na problémy s trávením - časté grganie, plynatosť, často bývala chorá a užívala antibiotiká. Pri vyššej námahe mávala vysoký tep srdca. Pečeň bola obalená tukom a z gynekologických vyšetrení sa ukázalo, že má myóm na maternici.

Hneď na začiatku sme museli organizmus detoxikovať, aby sme ho zbavili „prebytočného odpadu“. Prvé kilogramy išli dole rýchlo, pani Eva cítila príliv energie, tráviace problémy zmizli a ustúpili aj ťažkosti so zadýchavaním a búšením srdca. Z kontroly na kontrolu sa cítila stále lepšie a lepšie.

Po troch mesiacoch sa pani Eva mohla pochváliť hmotnosťou 74,3 kg. Po 6 mesiacoch schudla až na 66,6 kg. Pani Eva bola na preváženie aj dva mesiace po skončení programu vo Svete zdravia a celkovo schudla 20 kg. Hodnota viscerálneho tuku je teraz 8.

Fotogaléria

Pridajte sa k našim spokojním zákazníkom aj Vy

Chcem získať konzultáciu

Web si práve prezerá 62 ľudí.