Ján Lašo
pred 124,6 Kg po 97 Kg
125 cm v páse 99 cm v páse
Pobočka: Pobočka Nitra / Štefánikova 84

Odmalička som mal vrodené predispozície a sklony k vyššej hmotnosti. Trpel som detskou obezitou, čo ma neskôr priviedlo k rôznym diétnym pokusom až k hladovkám. Prvým popudom bolo si dokázať, že dokážem opäť schudnúť a už natrvalo.

Po návšteve poradne Sveta zdravia v Nitre som si najskôr nebol istý, či môj opätovný pokus schudnúť nebude zbytočný. Na vstupnej konzultácii som bol zhrozený zo svojich výsledkov, pretože som mal skoro 125 kíl! Moja špecialistka Lenka Ružová ma motivovala a následne mi pomohla si v hlave všetko správne nastaviť.

Predtým nebol večer problém zjesť 5 chlebov, čipsy, oriešky, čokoládu a tešiť sa z toho ako sa najem. Od odovzdania jedálneho plánu v marci som zmenil svoje stravovacie návyky a začal som s kamarátom pravidelne cvičiť v posilňovni a plávať. Najväčším problémom bolo, ako fungovať v práci. Zlom bol v tom, že som sa rozhodol urobiť niečo zdravé pre seba a všetko sa dalo zvládnuť.

Prvé 3 mesiace som bol taký nabudený, že som nemal žiadne prehrešky. Potom prišli stretnutia s priateľmi asi 1x týždenne a vyskytli sa nejaké porušenia. Lenka ma naučila ich správne vykompenzovať a vrátiť sa do správnych koľají. Keď som sa nastavil na správny režim, tak to už v podstate šlo samo. Podarilo sa mi to a myslím, že úspešne.

Schudol som 27,6 kg, zmizlo mi pálenie záhy a upravil sa mi zdravotný stav.

Fotogaléria

Pridajte sa k našim spokojním zákazníkom aj Vy

Chcem získať konzultáciu

Web si práve prezerá 62 ľudí.