Jana Holomková
pred 100,7 Kg po 66,9 Kg
106 cm v páse 87 cm v páse
Pobočka: Pobočka Bratislava II / Trenčianska 56/A

Dlho, priam celé roky som sa pokúšala schudnúť rôznymi diétami, niekedy dokonca až hladovaním, ale veľmi rýchlo ma to omrzelo a vrátila som sa do starých kolají a kilá čo som hladovaním schudla, boli rýchlo naspäť viacnásobne. Takto to bolo niekoľkokrát, už som bola zúfalá a nevedela som ako sa zbaviť váhy a hlavne zdravotných problémov, ktoré postupne pribúdali. Od vysokého tlaku, bolesti kolien, hlavy až po celkovú únavu. Na internete som objavila reklamu na Svet zdravia.

Išla som tam s pocitom, veď vypočujem si nejaké rozprávočky o chudnutí. Prvý vstup do Sveta zdravia si pamätám ako dnes. Po odvážení som išla k špecialistke, kde som s hrôzou zistila v akom zlom stave sa nachádzam. Môj metabolický vek 71 rokov skutočne ukázal, čo som sama cítila - že som ako taká starenka. Keď mi špecialistka priateľsky vysvetlila, čo všetko ma čaká, zasa som váhala, ale opäť ma niečo nútilo ísť do toho, čo neľutujem dodnes. Nasledoval odber krvi, zistenie aj nejakých zdravotných problémov, dotazník o mojom životnom štýle a stravovaní, proste komplexná nutričná typológia. Na základe týchto výsledkov som mala vypracovaný jedálniček na mieru.

Hoci cieľ som mala schudnúť aspoň 30 kg, s hrdosťou môžem povedať, že som schudla takmer 36 kíl za rok, bez akéhokoľvek hladovania a stresov, pominuli všetky zdravotné problémy, energiu mám na rozdávanie, proste celkovo som začala pozitívnejšie pozerať na svet. Môj život bola jedna veľká zmena. Zmenila som šatník, okrem ponožiek mi zo starých XXL vecí, neostalo nič, môžem si kúpiť čo sa mne páči, nie čo mi je dobré, keďže moja veľkosť sa teraz pohybuje medzi S-M

Fotogaléria

Pridajte sa k našim spokojním zákazníkom aj Vy

Chcem získať konzultáciu

Web si práve prezerá 62 ľudí.