Jana Poláková
pred 81,7 Kg po 71,4 Kg
102 cm v páse 92 cm v páse
Pobočka: Pobočka Nitra / Štefánikova 84

Chudnite pomocou nutričnej typológie - táto reklama v regionálnych novinách ma oslovila. Ale aj tak som si povedala, že som už toho vyskúšala dosť a nič mi nezabralo. Prečítala som toho neúrekom, teóriu som ovládala ľavou zadnou. Ale praktická časť nebola taká jednoduchá. Napriek tomu, som si vyhľadala stránku na internete, našla som kontaktný formulár a vyplnila ho. Na druhý deň mi volala veľmi milá slečna, s ktorou som sa dohodla na stretnutí.

Prvé dni som jedávala veľmi malé porcie, na nič som nemala chuť. V priebehu troch dní mi padli 2 kg dolu. Vedela som však, že sa zle stravujem. Nevedela som odhadnúť veľkosť porcií. Obrátila som sa na moju poradkyňu sl. Krajčiovú. Poslala mi podrobné informácie o porciách a potom to už celkom išlo.

Prišiel deň prvej kontroly. Hmotnosť pekne klesla, čo ma veľmi tešilo. Ale vedela som, že číslo na váhe neukazuje všetko, čo sa s telom deje. No výsledky boli ukážkové. Bola som tak prekvapená, až mi vyhŕkli slzy do očí. Neverila som, že na prvý krát to bude také dobré. Povzbudená výsledkami aj mojou špecialistkou som išla bojovať ďalej.

Zatiaľ som schudla tak takmer 11 kg. Pre niekoho to je možno málo, ale pre mňa je to veľký úspech, z ktorého sa veľmi teším. Dokážem sa postaviť pred zrkadlo bez toho aby som na seba nadávala. Páčim sa sama sebe. Myslím, že to je podstata celého programu – byť so sebou spokojná, mať „zdravé“ sebavedomie.

Fotogaléria

Pridajte sa k našim spokojním zákazníkom aj Vy

Chcem získať konzultáciu

Web si práve prezerá 62 ľudí.