Svetlana Vilčeková
pred 94,7 Kg po 80,5 Kg
102 cm v páse 88 cm v páse
Pobočka: Pobočka Liptovský Mikuláš / Garbiarska 905

Toto je posledná šanca! To som si povedala, keď som na Facebooku videla info o Svete Zdravia. Zaujalo ma to, lebo to „lajkla“ moja priateľka, ktorej maximálne dôverujem. Posledné roky som dosť bojovala so svojou váhou. Nechápala som ako je možné, že papám šaláty, zeleninu a ovocie, totálne sa vyhýbam chlebu, zemiakom, ryži a sladkému, pretože všetci hovorili, že sa z toho priberá a kilá sa na mňa lepili aj tak. Držať diéty, či jesť nejaké tabletky, to bola úplná blbosť a dnes to môžem s istotou aj potvrdiť.

Jedine SVET ZDRAVIA dokázal nemožné a to, že mám dnes o 14 kg menej. Je to úplne úžasné a môžem papať chlieb, ryžu, zemiaky a nemusím sa báť, že z nich priberiem. Svet zdravia ma naučil papať jedlá, čo by ma ani predtým nenapadli – cukety, tekvice, kuskus, špaldové cestoviny či chleby, ktoré sú senzačné.

Môžem povedať, že nikto ma vo Svete Zdravia nenútil gramážovať jedlo, lebo to by som aj odmietla. Proste naučili ma jesť tak, ako moje telo potrebuje a ja sa cítim nádherne a ide to. Ak by mi niekto tvrdil, že sa to nedá, tak mu môžem oponovať. Je to len výhovorka, lebo nechce niečo urobiť pre svoje telo, za čo by sa mu neskôr poďakovalo. Ešte nie som na konci, ale chcem sa poďakovať mojej špecialistke Ing. Janke Guráňovej, za to, že je úžasná a bola pre mňa v každej sekunde mojej novej životnej premeny. Je to úžasný človek a vďaka nej mám nový šatník a zdravé telo.

Vďaka patrí celému tímu Sveta Zdravia.

Fotogaléria

Pridajte sa k našim spokojním zákazníkom aj Vy

Chcem získať konzultáciu

Web si práve prezerá 62 ľudí.